Vaše síťovka

11 střízlivých pravidel pro Rozlučku se svobodou

Některá pravidla jsou tu proto, aby se porušovala:-) Jiná zase proto, aby nás jednoduše chránila. To je i případ nadcházejících jedenácti. Pokud pořádáte v blízké době rozlučku se svobodou, tak se vám budou určitě hodit. 

Pravidlo číslo 1.

Na rozlučce se pobavte a dělejte vše, co byste normálně nedělaly. Ale!! Vše zůstane zapomenuto pro vaše protějšky, respektive zůstane jen ve vašich vzpomínkách, ale nesmí se dostat ven mimo vaši partu:-)

Pravidlo číslo 2.

Každopádně nikdy nedělejte rozlučku před Vánoci a ani týden po Silvestru. Dočkali byste se jen samých výmluvných frází jako “nemám čas, sháním dárky”, “nemůžu, jsem na povánočním detoxu“, „Vánoce mě finančně vyčerpaly“...a tak dále, a tak dále a tak dále...

Pravidlo číslo 3.

Ještě jeden den, kdy byste neměli plánovat rozlučku - na den před samotnou svatbou. V lepším případě bude nevěsta vypadat jako zombie, v tom horším by taky na svatbu nemusela vůbec dorazit.

Pravidlo číslo 4.

Nebojte se připravit zábavné soutěže na rozlučku pro budoucí nevěstu. Vyvarujte se však toho, aby se dostala nevěsta do úzkých nebo se cítila trapně.

Pravidlo číslo 5.

Aktualizovat fotky na facebook nebo jiné sociální sitě se vůbec nedoporučuje. Jasně, že se chcete podělit o zábavu, kterou zrovna prožíváte, ale....ráno moudřejší večera. Druhý den po rozlučce se střízlivou myslí určitě najdete pár nekonfliktních záběrů, které snesou pohledy vašich konzervativnějších přátel.

Pravidlo číslo 6.

Šílené nápady je potřeba plánovat ještě před začátkem rozlučky, ale ne během ní. Typu..”Jééé, co kdyby jsme nevěstu přivázali k pouliční lampě. Ráno, až se probere to bude děsná legrace.”

Pravidlo číslo 7.

Holky, když dojdou peníze určené na rozlučkový večírek, tak je nejvyšší čas jít domů. Nesnažte se někoho u bankomatu přesvědčit, aby vás sponzoroval nebo !nedej Bože! abyste vytáhly vlastní bankovní karty. Někdy je prostě čas to zabalit:-)

Pravidlo číslo 8.

Rozhodnout se v naprosté opilosti přesvědčovat nevěstu, že její vyvolený je “blbec, zoufalec, idiot” nebo se “k sobě vůbec nehodí“ je velká, ale opravdu velká chyba.

Pravidlo číslo 9.

Pokud se budoucí nevěsta rozhodne v největším veselí napsat sms nebo snad telefonovat svému nastávajícímu, aby mu sdělila dojmy z rozlučky či ho dokonce na ni pozvala, okamžitě jí telefon vezměte z ruky a nevracejte dříve než nadcházející den. Je to v zájmu jejího vlastního štěstí a zdraví.

Pravidlo číslo 10.

Pokud už se na rozlučce musí objevit nějací muži, tak by to rozhodně měl být někdo koho vůbec neznáte a nemůže pak mluvit o tom, co se na akci dělo. Povoleni jsou striptéři, obsluha, muži zvoucí na drink případně k tanci.

Pravidlo číslo 11.

Hlídejte nevěstu. Ta má vždy právoplatně největší pocit, že by si měla akci maximálně užít, taky jak by ne, když je to její oslava. Ale nic se nemá přehánět. Tak dejte pozor, aby ta holka taky dorazila domů.

 

 

 

Facebook