Vaše síťovka

damska jizda se sampanskymJak pořádat rozlučku

Připravte pro nevěstu originální rozlučkový večírek, na který budete všichni dlouho vzpomínat.

Jak na to?

 

Každý dárek si zaslouží, aby o něj budoucí nevěsta bojovala. To by přece jinak nebyla vůbec žádná sranda.

Připravili jsme pro vás spoustu zábavných úkolů a her, které jsou jedinečné jako nevěsty samotné. A nejen to, u každého úkolu najdeš i dárek, který se k němu báječně hodí a můžeš ho koupit právě u nás!


Úkoly jsou inspirativní a zaměřené na různá místa uspořádání rozlučky. Ať už je to restaurace, klub nebo zahradní party. 

1. KISSING GAME - Dárek: náušnice ve tvaru pusinek, okvětní lístky růží


Zavažte nevěste oči, postavte ji před plakát a navigací ji směřujte aby políbila svého idola na rty ještě před tím než se vdá. UPGRADE: všechna místa mimo obličeje idola namažte (hořčice, kečup, pomažte máslem a opepřete, chilli...)


2. OSTŘÍLENÁ OBCHODNICE - Dárek: luxusní vibrátor love bullet

Ideální soutěž do baru. Nevěsta si namíchá drinky nebo jen dostane 5 – 10 panáků (podle toho, jak jsou družičky pomstychtivé). Úkolem nevěsty je pak všechny drinky prodat návštěvníkům baru, aby ukázala, že není žádný ořezávátko a vydělá si na svatbu i sama. 

 

3. CHLAPSKÁ PRÁCE - Dárek: mašle pro gentlemana, svítící kroužky, kachnička

Nevěsta musí vypít pivo a zelenou. Vymyslet můžete i jinou chlapskou činnost, ideálně takovou, aby byla vizuelně zábavná a hodila se vám do prostředí, kde rozlučku pořádáte.


4. JUMP JUMP -  Skákání gumy - Dárek: podvazek

Pamatujete si ještě na skákání gumy na základce? Jedničky, dvojky, ... jak vysoko si umí vaše nevěsta vyskočit? DO GUMY NA GUMY DO GUMY VEN, DO GUMY VEN, CHCEŠ-LI ZNOVU ZAŽÍT SI SVŮJ DĚTSKÝ DEN!

 

5. UMĚLECKÝ DUCH - Dárek: čokoláda na tělo v plechovce se štětecem

Pokud nevěsta oplývá uměleckými schopnosti a malování ji baví, ať nakreslí svého nastávajícího v časovém limitu. Můžete si před tím zajistit fotku ženicha a pak výtvor s originálem porovnat.

 

6. MÓDNÍ PŘEHLÍDKA - Dárek: obleček, podvazek, párty korunka pro budoucí nevěstu

Zní to jako klišé, ale bude to zábava. Dejte nevěstě několik druhů oblečení, věcí, drobností, které musí na sebe kreativně obléknout (šálu, alobal, lepící pásku, balící papír, korunku, podvazek, atd.) a udělat vám zábavnou módní přehlídku.


7. BALÓNKOVÝ SERVIS - Dárek: naše balónky

Napíšte službu/úkol, co pro nevěstu každý udělá (umýt okna, uvařit večeři, přinést nákup, apod.). Papírek s úkolem se vloží do balónku, nafoukne a pověsí. Nevěsta se šipkou strefuje do balónků a vyhrává servis, který se jí podařil sestřelit.


8. TRÉNINK NA STRIPTÝZ - Dárek: podvazový pás, obleček, okvětní lístky růží

Vyzkoušejte nevěstu, jak obstojí před svým budoucím manželem. Ať vám zatančí a možná i trochu naznačí, jak bude svého milovaného svádět tancem a striptýzem o svatební noci. Pokud jste někde v baru, použijte prostředí k tomu nejvhodnější - barový stůl, tyč.

 

9. VŘELÁ OBJETÍ ZDARMA - Dárek: šerpa s nápisem "už nejsem volná", kalhotky s krajkou

Budoucí nevěsta je plná lásky, tak co by se o ni trochu nepodělila:-). Postavte ji na frekventovanou ulici nebo v baru do prostoru, záleží kde máte rozlučku a jaké máte možnosti. Na krk jí pověste velkou ceduli (ideálně i na záda) s nápisem "vřelá objetí zdarma" a uvidíte, co se bude dít. Soutěž je vyzkoušená a skvěle funguje.

 

A to není konec! Již brzy se můžete těšit na další zábavné soutěže.

 

Facebook